Dziś jest: sobota 4 kwietnia 2020 Imieniny: Izydora, Wacława, Platona
PLENDE A- A A+
Informacja w sprawie godzin otwarcia apteki
Data: 2020-04-01 08:19 | Komentarzy: 0

Informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa
od dnia 30.03.2020r
godziny pracy apteki w Młynarach będą skrócone do odwołania.

 

Poniedziałek-piątek 8.00-17.00
Sobota 9.00-13.00

 

Apteka pracuje w warunkach dostosowanych do sytuacji. Wchodzić do apteki należy pojedynczo.

Dostępność do części samoobsługowej jest wyłączona. Towar podaje obsługa apteki.

Istnieje możliwość telefonicznego zamówienia leków na podstawie e-recepty – tel. 55 620 91 14

W miarę możliwości prosimy o nieprzychodzenie do apteki z dziećmi.

Oczekując na swoją kolej przed apteką prosimy o zachowanie odstępów minimum 1,5m pomiędzy osobami i 1,5m od wejścia do apteki.

Dbajmy wszyscy o bezpieczeństwo swoje i osób z którymi mamy kontakt.

W związku z licznymi pytaniami, informujemy, że nie planujemy zamknięcia apteki z powodu epidemii. Mamy świadomość, ze nasza praca w obecnej sytuacji jest niezbędna i mimo dużego narażenia codziennie do niej wracamy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, ale w związku z dużym zagrożeniem zakażeniem wirusem prosimy wszystkich o maksymalnie zwiększenie ostrożności we wzajemnych kontaktach.

 

                                                                                 mgr farm. Alicja Zienkiewicz
kierownik apteki        

Akademia NFZ - „Wsparcie psychologiczne w czasie epidemii”
Data: 2020-04-01 08:17 | Komentarzy: 0

Od wtorku – 31 marca, codziennie, na kanale YouTube Akademia NFZ będą publikowane filmy z cyklu  „Wsparcie psychologiczne w czasie epidemii”, z których każdy poświęcony jest innemu zagadnieniu: strach i lęk / izolacja społeczna / lęk o zdrowie i życie / lęk o utratę pracy / utrata kontroli nad życiem / konflikty w rodzinie – plan poniżej.

Cykl składa się z 10 podcastów, każdy trwa ok 10 min. Będą publikowane codziennie, po jednym na naszym kanale YouTube Akademia NFZ. Podcasty przygotowano wspólnie z psychologami - każdy podcast to rozmowa z Dorotą Mintą - psychoterapeutą z wieloletnim stażem, specjalizującą się w trudnościach psychologicznych dotyczących kryzysów, chorób przewlekłych, żałoby (jednocześnie będącą wykładowcą uniwersyteckim, działaczem społecznym i prezesem fundacji StomaLife).

Plan odcinków:

 1. Lęk - co zrobić, by Tobą nie zawładnął?
 2. Izoluj się pozostając w kontakcie z innymi
 3. Kontrola - jak jej nie stracić?
 4. Konflikty w rodzinie - jak do nich nie dopuścić?
 5. Obniżenie nastroju - zrób nowy plan
 6. Lęk przed utratą pracy - jak sobie z nim poradzić?
 7. Techniki relaksacji - jak się zregenerować?
 8. Społeczna odpowiedzialność - myśl o innych
 9. Zespół stresu pourazowego - jak zadbać o swoją przyszłość?
 10. Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie

Serdecznie zachęcamy do rozesłania powyższej  informacji pracownikom Państwa instytucji oraz zapraszamy do obejrzenia każdego odcinka.

 

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej uruchamia Centrum Informacji dla Seniorów w postaci platformy pod nazwą ABCsenior.com
Data: 2020-03-27 12:13 | Komentarzy: 0

Seniorzy w centrum uwagi – ruszamy z platformą ABC Senior


  Wybuch epidemii koronawirusa sparaliżował funkcjonowanie całego świata. Osoby starsze znalazły się w grupie jak nigdy dotąd narażonej na śmiertelne skutki choroby wywoływanej tym wirusem. Seniorzy w sposób nagły i masowy potrzebują wsparcia, uwagi i realnej pomocy.

Ponad 9 mln osób starszych w naszym kraju słyszy każdego dnia, że ten niewidzialny wróg postanowił wziąć ich sobie na cel. Nagle nie powinni wychodzić z domu i spotykać się nawet z rodziną. To jest wyzwanie, przed którym stoi całe społeczeństwo i właśnie teraz osoby starsze powinny być w centrum uwagi, ponieważ potrzebują szczególnej ochrony i wsparcia.

- W tej trudnej sytuacji, kiedy świat został zaatakowany koronawirusem, a jego ofiarami padają głównie osoby starsze, nie wolno nam, Instytutowi, stać biernie z boku. Nasza fundacja ma obowiązek stanąć na wysokości zadania i dostarczyć wiedzę, wsparcie i pomoc osobom, których los dotyka teraz tak boleśnie – mówi Marzena Rudnicka, prezes Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej.

Zespół fundacji Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej podjął wyzwanie i postanowił pomóc seniorom, zbierając dla nich wiedzę o tym, kto, gdzie i jak pomaga osobom starszym oraz skompletował w jednym miejscu najważniejsze i czytelne informacje o obecnej sytuacji.

Fundacja uruchomiła portal ABCSenior.com, w którym znajdziemy możliwie kompletne i sprawdzone informacje potrzebne seniorom w tym wyjątkowo trudnym okresie. Portal dedykowany jest seniorom, ale też młodszym pokoleniom, aby czerpały wiedzę, jak pomagać osobom starszym.

Na platformie ABCsenior.com znajdziemy m.in. wyszukiwarkę nieodpłatnej pomocy lokalnej dla seniorów, informacje o bieżącej sytuacji w kraju, wykaz najważniejszych telefonów oraz mapę szpitali zakaźnych...

Telefoniczna pomoc psychologiczna
Data: 2020-03-24 08:24 | Komentarzy: 0

Informacja
MGOPS w Młynarach
Dyżur wsparcia dla mieszkańców gminy Młynary

 

Bezpłatne wsparcie  terapeutyczne  dla  wszystkich  doświadczających sytuacji trudnych, odnalezienia  się i  poradzenia  sobie  w  nowej  sytuacji  związanej  z  epidemią.

503 163 917

tel dostępny we wtorki od godz 16.00  – 19.00

Psychterapeuta Małgorzata Chodnicka

 


INFORMACJA

Polskie Towarzystwo Psychologiczne oddział w Olsztynie
Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychologii klinicznej

informują o działaniu telefonicznej pomocy psychologicznej dla:

 • personelu,
 • pacjentów,
 • rodzin,
 • osób w kwarantannie,
 • i innych, którzy odczuwają psychologiczne trudności w związku z koronawirusem.

Jeśli odczuwasz taką potrzebę zadzwoń

730 822 320

Telefon jest dostępny w godzinach 09.00-21.00

Do Twojej dyspozycji są wykwalifikowani psychologowie, interwenci kryzysowi, specjaliści psychologii klinicznej,psychoterapeuci.

 

Zasady kwarantanny domowej
Data: 2020-03-23 14:23 | Komentarzy: 0

ZASADY KWARANTANNY DOMOWEJ
DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z ZAGRANICY

Zasady wprowadzono w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich. Każda osoba przebywająca w Gminie Młynary zobowiązana jest do ich przestrzegania.

W przypadku braku możliwości odbycia kwarantanny w miejscu zamieszkania, miejsce kwarantanny zostanie wskazane przez Burmistrza Miasta i Gminy Młynary.

Przed powrotem lub bezpośrednio po powrocie z zagranicy powiadom o tym fakcie Sanepid w Elblągu (nr tel. 666 191 783) oraz Urząd Miasta i Gminy w Młynarach (nr tel. 55 248 60 19). Przestrzegaj kwarantanny. Od Twojego zachowania zależy bezpieczeństwo innych!!!

Zapobiegaj rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Nawet jeśli nie zetknąłeś się z osobą zarażoną koronawirusem postępuj tak, jakby do tego kontaktu doszło.

Przestrzegaj następujących zasad:

 • Zostań w domu przez 14 dni licząc od dnia następnego po powrocie. Pod żadnym pozorem nie wychodź z domu! Nie przyjmuj nikogo, nie zapraszaj gości. Jeśli w domu razem z Tobą przebywają osoby bliskie, które miały z Tobą kontakt po tym, jak powróciłeś z zagranicy, one też podlegają kwarantannie!
 • Jeśli musisz mieć kontakt z kimś, zachowaj odstęp na 2 metry
 • Wywieś kartkę o kwarantannie na drzwiach domu/ogrodzeniu posesji.
 • W miarę możliwości powinieneś przebywać w określonym pokoju, a jeśli w domu jest więcej łazienek, korzystaj tylko z jednej. Ogranicz powierzchnię, która będzie wymagała dezynfekcji.
 • Ogranicz kontakt ze zwierzętami domowymi i innymi zwierzętami: Chociaż nie ma doniesień o zachorowaniu zwierząt domowych lub innych zwierząt na COVID-19, nadal zaleca się, aby ograniczać z nimi kontakt. Unikaj szczególnie głaskania, przytulania, całowania lub lizania oraz dzielenia się jedzeniem. Jeśli musisz opiekować się swoim zwierzakiem lub przebywać w jego pobliżu podczas kwarantanny, umyj ręce przed i po kontakcie z nim oraz załóż maskę na twarz. 
 • Załóż maskę lub szalik/chustkę na twarz, jeśli ma do Ciebie przyjechać lekarz lub karetka. 
 • Przestrzegaj zasad higieny:
  • codziennie czyść wszystkie dotykane powierzchnie: blaty, klamki, armatury łazienkowe, toalety, telefony, klawiatury, tablety i stoliki nocne,
  • codziennie czyść dokładnie łazienkę i kuchnię,
  • pierz swoje rzeczy, pościel, ręczniki, ubrania (jak najczęściej), w temperaturze 60 stopni. Nie używaj niczego, co wymaga prania ręcznego, 
  • dezynfekuj miejsca zanieczyszczone płynami ustrojowymi, czyść również wszystkie powierzchnie, które mogą zawierać krew, stolec lub płyny ustrojowe.

Używaj środków czyszczących/dezynfekujących zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Jeśli sięgnąłeś po produkt, którego na co dzień nie używasz, a który Ci polecono jako skuteczny na wirusy, sprawdź, czy możesz używać tego w pomieszczeniu, w którym przebywają ludzie lub zwierzęta, i czy nie powinieneś przy jego stosowaniu zachować środków ostrożności, np. używać rękawiczek i zapewnić dobrą wentylację.

 • Dbaj o to, by Twój organizm miał zapewnione wszystko, co niezbędne do dobrego funkcjonowania: wysypiaj się, jedz lekkostrawne posiłki z dużą ilością warzyw
  i owoców, pij dużo wody.
 • Monitoruj swój stan zdrowia:
  • regularnie mierz sobie temperaturę,
  • zastanów się, jak się czujesz, czy nie masz problemów z oddychaniem, bólów mięśni, kaszlu lub innych niepokojących objawów,
  • jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zasięgnij porady medycznej przez telefon. 

Teleporadę w Młynarach uzyskasz w NZOZ Medyk:

 1. Osoby gorączkujące -  nr tel. 882 488 055
 2. Osoby niegorączkujące -  nr tel. 55 248 60 10
 3. Osoby z gorączką oraz objawami chorób układu oddechowego, takimi jak kaszel lub trudności w oddychaniu, natychmiast powinny skontaktować się z wojewódzką stacją sanitarno-epidemiologiczną -  nr tel. 666 191 783

Jeżeli po kontakcie z WSSE zajdzie taka potrzeba, przyjedzie po Ciebie specjalnie przygotowana karetka i przetransportuje Cię do najbliższego szpitala zakaźnego.

Szczegółowe zasady funkcjonowania Ośrodka Zdrowia w Młynarach zamieszczono w zakładce KORONAWISUS na stronie www.mlynary.pl.

Koniec kwarantanny

 • Pozostań w domu, dopóki nie zostaniesz zwolniony z kwarantanny przez stację sanitarno-epidemiologiczną. Pamiętaj, że o długości kwarantanny decyduje lekarz. 
 • Jeśli przez okres kwarantanny nie rozwinęła się u Ciebie choroba, świadczy to o tym, że nie zostałeś zarażony koronawirusem. Jesteś zdrowy. Nie oznacza to jednak, że jesteś odporny na koronawirusa, zawsze możesz się zakazić. Dlatego uważaj na siebie. 

Pamiętaj! Za nieprzestrzeganie kwarantanny grozi Ci mandat karny w wysokości 30 tys. zł.

Dbajcie o siebie i innych. Życzę zdrowia

Burmistrz Miasta i Gminy Młynary   
Renata Wioletta Bednarczyk     

 

Dotyczy Ośrodka Zdrowia w Młynarach
Data: 2020-03-23 14:23 | Komentarzy: 0

Dotyczy Ośrodka Zdrowia w Młynarach

 

Drodzy Pacjenci !!!

Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego oraz mając na uwadze Wasze Zdrowie i Życie uprzejmie prosimy o bezwzględne zastosowanie się do poniższych zarządzeń !!!  (obowiązuje od 16.03. 2020)

 1. Uprasza się o rejestrację pacjentów wyłącznie telefoniczną, osoby niegorączkujące  tel 55 248 60 10, pacjenci gorączkujący tel 882 488 055. Chorzy z  wysoką gorączką, dusznością, trudnościami w oddychaniu kontaktują się z Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną nr tel 666 191 783.
 2. W poczekalni ośrodka zdrowia w danej chwili może przebywać tylko 1 pacjent , pozostali pacjenci oczekują na podaną wcześniej godzinę przyjęcia spędzając czas w domu lub w samochodzie ewentualnie w razie konieczności na zewnątrz przychodni pamiętając o zachowaniu bezpiecznej odległości około 4 metrów.
 3. Powtórki leków i środków zaopatrzenia ortopedycznego będą realizowane telefonicznie na numer telefonu 882 488 035 oraz elektronicznie poprzez zgłoszenie e-mail na adres medykmlynary@wp.pl (proszę o podanie nazw leków oraz numeru telefonu do kontaktu w celu przesłania kodu recepty elektronicznej.)
 4. Badania USG, pobieranie materiału do badań laboratoryjnych oraz wypełnianie dokumentacji medycznej niezwiązanej z procesem leczenia zostaje zawieszone do odwołania.
 5. W przypadku lżejszych zachorowań prosimy o korzystanie z porad telefonicznych pod numerem 55 248 60 10 oraz 604 254 343.
 6. Prosimy o załatwianie spraw urzędowych  telefonicznie Urząd Gminy i Miasta Młynary sekretariat urzędu tel 55 248 60 19, Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej tel. 55 248 67 20, nie narażajmy siebie, urzędników i innych interesantów na ryzyko zakażenia.

Tylko wspólnymi siłami i maksymalnym zaangażowaniem pokonamy epidemię koronawirusa.  Proszę nie popadajmy w panikę ale zachowujmy się racjonalnie do obecnej ciężkiej sytuacji.

                                              Życzymy dużo zdrowia i optymizmu.  

                                                                 Elżbieta i Daniel Kopytko             

 

Apel do mieszkańców
Data: 2020-03-19 08:36 | Komentarzy: 0

APEL
Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Młynary!

W naszym kraju i województwie przybywa osób zakażonych koronawirusem! Przed nami czas wzmożonych powrotów członków naszych rodzin i znajomych z zagranicy na święta. Od nas wszystkich, od naszej odpowiedzialności, solidarności i zdolności do poświęceń zależy jak przetrwamy te trudne dla wszystkich chwile.

Apeluję do osób, które powróciły lub powrócą z zagranicy – proszę, ZOSTAŃCIE W DOMU, przejdźcie 14-dniową kwarantannę, Wy i Wasi najbliżsi. Przez 14 dni nie opuszczajcie miejsca swojego zamieszkania, a także monitorujcie swój stan zdrowia! Szczególnie zwracam się do osób, które powróciły do domu przed 15 marca 2020, a wiec przed obowiązkową kwarantanną. Bądźcie mądrzy i odpowiedzialni za siebie i innych. Dla dobra swego, Waszych rodzin, sąsiadów i znajomych zostańcie w domu przez 14 dni! Nawet jeśli nie masz objawów choroby możesz być NOSICIELEM BEZOBJAWOWYM. Nie wiadomo jak zareaguje osoba, z którą się spotkasz, a która ma niższą niż Ty odporność!

Przestrzegajmy zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Pamiętajmy, że tylko nasza ostrożność oraz odpowiedzialna postawa - unikanie skupisk ludzi, częste mycie, odkażanie rąk, przestrzeganie zasad kwarantanny, może w znacznym stopniu ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Na stronie internetowej Urzędu oraz na Facebooku Gminy na bieżąco zamieszczamy informacje oraz komunikaty dotyczące bieżącej sytuacji w naszej Gminie.

BĄDŹMY ODPOWIEDZIALNI ZA SIEBIE I ZA INNYCH!

Z poważaniem

Burmistrz Miasta i Gminy Młynary
Renata Wioletta Bednarczyk

 

Informacja Burmistrza w sprawie pracy Urzędu Miasta i Gminy w Młynarach
Data: 2020-03-16 12:01 | Komentarzy: 0

INFORMACJA BURMISTRZA MIASTA I GMINY MŁYNARY
W SPRAWIE PRACY URZĘDU MIASTA I GMINY W MŁYNARACH

 

Od 16 marca 2020 (poniedziałek) Urząd Miasta i Gminy
w Młynarach wstrzymuje osobiste przyjmowanie mieszkańców.

 

W gminie Młynary na chwilę obecną nie odnotowano zakażenia koronawirusem! Z taką sytuacją należy się jednak liczyć w każdej chwili, gdyż w opinii Ministra Zdrowia liczba osób zarażonych będzie w najbliższych dniach szybko rosnąć. Wszelkie służby w Młynarach są postawione w stan szczególnej gotowości.

Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń oraz zachowanie spokoju. Jednym z najważniejszych zaleceń wszelkich służb epidemiologicznych jest silna rekomendacja pozostawania w domach i ograniczenia spotkań, dużych zbiorowisk ludzi. Dlatego w trosce o zdrowie mieszkańców i porządek publiczny podjęliśmy decyzję, że do odwołania zostaje zamknięta obsługa mieszkańców w Urzędzie Miasta i Gminy w Młynarach.

 • DO ODWOŁANIA URZĄD MIASTA I GMINY W MŁYNARACH NIE BĘDZIE PRZYJMOWAŁ MIESZKAŃCÓW (wyjątkiem jest rejestracja zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego)
 • Urzędnicy będą jednak pracowali, by załatwiać (w miarę możliwości) sprawy mieszkańców drogą telefoniczną, elektroniczną. Poniżej przekazujemy listę telefonów najważniejszych komórek urzędu, do których należy dzwonić załatwiając sprawy.

W tej trudnej i wyjątkowej chwili liczymy na zrozumienie mieszkańców miasta i gminy Młynary i apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.

Lista telefonów komórek urzędu miasta i gminy w Młynarach najczęściej obsługujących mieszkańców:

 • Sekretariat: tel.: 55 248 60 82, 55 248 60 06, 55 248 60 19, 55 618 22 31 fax: 55 248 64 00 e-mail: sekretariat@mlynary.pl
 • Urząd Stanu Cywilnego: 55 618 22 38, 55 618 22 43
 • Podatki, finanse: tel.: 55 618 22 35, 55 618 22 33, 55 618 22 36
 • Ochrona środowiska: 55 618 22 45
 • Nieruchomości: 55 618 22 32
 • Drogi: 55 618 22 32
 • Geodezja, gospodarka gruntami: 55 618 22 44
 • Rolnictwo, leśnictwo, odpady: 55 618 22 39

 

Komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Młynary
Data: 2020-03-16 12:00 | Komentarzy: 0

Burmistrz Miasta i Gminy
Młynary

ul. Dworcowa 29, 14-420 Młynary

woj. warmińsko-mazurskie

tel. (55) 248 60 82

fax (55) 248 64 00

burmistrz@mlynary.pl
www.mlynary.pl


Drodzy Mieszkańcy!

W związku ze szczególną sytuacją związaną z zakażeniami koronawirusem apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie zalecanych powszechnie zasad sanitarnych. Jesteśmy małą społecznością i jest to naszą SZANSĄ na bezpieczne przetrwanie tego trudnego czasu.

Apelujemy do osób, które powróciły z zagranicy o zgłaszanie tego faktu telefonicznie do Urzędu Miasta i Gminy Młynary (tel. 055 248 60 82).

Wszystkie osoby, które zaobserwowały u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel, trudności w oddychaniu powinny:

 • bezwzględnie ograniczyć kontakt z innymi,
 • niezwłocznie powiadomić o tym telefonicznie Powiatową Inspekcję Epidemiologiczną w Elblągu (tel: 055 232 74 31, 666 191 783).
 • jeśli czują się na siłach mogą samodzielnie udać się do najbliższego oddziału zakaźnego, który znajduje się w Szpitalu Miejskim w Elblągu, ul. Żeromskiego 22 Bezwzględnie NIE WOLNO przychodzić do Ośrodka Zdrowia w Młynarach! Zlecany kontakt telefoniczny (055 248 60 10).

Osoby objęte kwarantanną zobligowane są do BEZWZGLĘDNEGO ZAKAZU opuszczania domu przez wyznaczony czas. Niezastosowanie się do decyzji grozi karą grzywny do 5.000zł.

MIESZKAŃCU:

 • Używaj chusteczek jednorazowych podczas kaszlu i kichania, które chronią przed rozprzestrzenianiem się wirusów;
 • Zachowaj bezpieczną odległość z osobą, która kaszle lub często kicha;
 • Myj często ręce przez 30 sekund w ciepłej wodzie z mydłem;
 • Nie dotykaj twarzy rękoma;
 • Dbaj o higienę, przebieraj się po powrocie do domu;
 • Zrezygnuj z wizyt w urzędach i innych miejscach gdzie przebywa dużo osób, staraj się załatwiać sprawy telefonicznie;
 • Postaraj się nie kontaktować z osobami, które w ostatnich dwóch tygodniach wróciły z zagranicy.

Jeśli jesteś SENIOREM:

 • Nie wychodź z domu bez wyraźniej potrzeby, w przypadku złego samopoczucia czy konieczności wypisania recepty najpierw zadzwoń do Ośrodka Zdrowia (tel: 055 248 60 10);
 • Poproś bliskich, sąsiadów o zrobienie zakupów czy wykupienie leków. W przypadku braku możliwości zwrócenia się z prośbą do kogoś z bliskich lub sąsiadów – zadzwoń do Ośrodka Pomocy Społecznej (tel: 055 248 63 74).

Jeśli jesteś UCZNIEM:

 • Pamiętaj, że zawieszenie zajęć w szkole to nie są ferie!
 • Pozostań w domu, nie organizuj spotkań z rówieśnikami, nie przemieszczaj się bez potrzeby.
 • Wykorzystaj ten czas na czytanie, naukę, hobby.

Burmistrz Miasta i Gminy Młynary
/-/ Renata Wioletta Bednarczyk 

Komunikat MGOPS w Młynarach
Data: 2020-03-16 11:58 | Komentarzy: 0

PILNY KOMUNIKAT M-GOPS W MŁYNARACH!!!!
DOT. ŻYWNOŚCI UNIJNEJ PLANOWANEJ NA DZIEŃ 17 MARCA

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników ośrodka żywność w dniu 17 marca nie będzie wydawana w sposób jak dotychczas. Osobom upoważnionym żywność będzie dostarczona do miejsca zamieszkania i przekazana w sposób ustalony telefonicznie, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu między osobami.

Rozwożenie dla rodzin upoważnionych rozpocznie się od 17 marca przez kolejne dni aż do wyczerpania zapasów.

Wątpliwości i pytania należy kierować do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej pod nr tel 55 248 63 74 lub 55 248 67 20 oraz na adres e-mail mops.mlynary@gmail.com.

Prosimy o pozostanie w domu i załatwianie spraw telefonicznie lub za pośrednictwem poczty mailowej.

Kierownik M-GOPS w Młynarach
/-/ mgr Jadwiga Piekarska    

 

Kalendarz
«
Kwiecień 2020
»
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Aktualności
|
KORONAWIRUS
|
Rada Miejska
|
Harmonogram wydarzeń gminnych
|
Invest In Młynary
|
Urząd Miasta i Gminy
|
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Młynarach
|
Ośrodek Kultury
|
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Młynarach
|
Przedszkole w Młynarach
|
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Młynarach
|
Szkoła Podstawowa w Błudowie
|
Charakterystyka Gminy
|
Projekty
|
Cmentarz Komunalny w Młynarach
|
Dotacje
|
Aktualne oferty pracy
|
Informacje o zagrożeniach i zdarzeniach kryzysowych
|
Inwestycje gminne
|
Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego
|
Organizacje pozarzadowe
|
Plany Odnowy Miejscowości
|
Sołectwa
|
Raport o stanie Gminy Młynary
|
Rolnictwo i leśnictwo
|
Turystyka
|
Wspólpraca zagraniczna
|
Konsulatacje społeczne
|
Formularz kontaktowy