Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 23:23

Pierwsze spotkanie z grami planszowymi w Warszewie

W niedzielę 18 listopada zorganizowane zostało pierwsze spotkanie z grami planszowymi w świetlicy wiejskiej w Warszewie. Super zabawa dla młodszych i starszych. Uśmiech dzieci bezcenny. Gry wciągały na całego. Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Magia Gier Planszowych" realizowanego przez Stowarzyszenie Mieszkańców wsi Sąpy i mieszkańców Warszewa na czele z grupą nieformalną Aktywne Warszewo. Dziękujemy wszystkim a w szczególności Pani Sołtys za przygotowanie sali i słodki poczęstunek. Razem tworzymy #DobroWspólne. Wszystko to dzięki pozyskaniu #mikrograntu w ramach PO #FIOWarmiaMazuryLokalnie III. W ramach zadania doposażono świetlicę w 30 krzeseł, 4 stoły, regał na gry, wieszaki i gry planszowe.

   W niedzielę 18 listopada zorganizowane zostało pierwsze spotkanie z grami planszowymi w świetlicy wiejskiej w Warszewie. Super zabawa dla młodszych i starszych. Uśmiech dzieci bezcenny. Gry wciągały na całego. Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Magia Gier Planszowych" realizowanego przez Stowarzyszenie Mieszkańców wsi Sąpy i mieszkańców Warszewa na czele z grupą nieformalną Aktywne Warszewo. Dziękujemy wszystkim a w szczególności Pani Sołtys za przygotowanie sali i słodki poczęstunek. Razem tworzymy #DobroWspólne. Wszystko to dzięki pozyskaniu #mikrograntu w ramach PO #FIOWarmiaMazuryLokalnie III. W ramach zadania doposażono świetlicę w 30 krzeseł, 4 stoły, regał na gry,  wieszaki i gry planszowe.

 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI