Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 listopada 2025 00:15

1 marca 2019 roku – utrudnienia w załatwianiu spraw związanych z dowodami osobistymi.

Szanowni Państwo! W związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną w dniu 1 marca 2019 roku od godz. 12:00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu. W związku z powyższym wnioski o dowód osobisty w dniu 1 marca 2019 roku można składać maksymalnie do godz. 11:30. Jednocześnie informujemy, że w środę 27 lutego 2019 roku nastąpi wyłączenie możliwości wnioskowania o dowód osobisty przez Internet. Usługa ta zostanie ponownie uruchomiona dnia 4 marca 2019 roku.

Szanowni Państwo! W związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną w dniu 1 marca 2019 roku od godz. 12:00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych.

Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu.

W związku z powyższym wnioski o dowód osobisty w dniu 1 marca 2019 roku można składać maksymalnie do godz. 11:30.

Jednocześnie informujemy, że w środę 27 lutego 2019 roku nastąpi wyłączenie możliwości wnioskowania o dowód osobisty przez Internet. Usługa ta zostanie ponownie uruchomiona dnia 4 marca 2019 roku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Prosto z Młynar
biznes.gov.pl
Warmińsko-Mazurskie
ODNOŚNIKI
Wdrożenie systemu e-usług w Gminie Młynary
Czyste Powietrze Zdrowy Wybór
Pomoc dla Uchodźców z Ukrainy
Grobonet
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego
Harmonogram odbioru odpadów
MENU STRONY