Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 03:42

Awaria samochodu odbierającego odpady

Informujemy, że wczoraj, 17.03.2021 r. miała miejsce awaria samochodu odbierającego odpady komunalne z Sektora II (Kwietnik, Nowe Monasterzysko, Podgórze, Sokolnik, Stare Monasterzysko, Warszewo, Zastawo, Zaścianki). W związku z powyższym nie udało się zakończyć odbioru w miejscowości Nowe Monasterzysko.

Termin odbioru zaplanowano na najbliższy piątek, 19.03.2021 r.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.


 


Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI