Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 18:38

ŚWIĘTO DYNI

W piątek 29 października dzieci z grupy "Pszczółki" obchodziły Święto Dyni.

Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat dyni. Dowiedziały się, że dynia jest bardzo zdrowym warzywem, z którego można przygotować wiele dań m.in. pieczywo, zupy, placki, ciasto. Miały okazję spróbować, jak smakują placki z dyni (przygotowane przez panią Karolinę), ciasto dyniowe oraz pestki dyni. "Pszczółki" wykonały również piękne prace plastyczne, brały udział w zabawach ruchowych i tanecznych, a na koniec otrzymały medale. To był z pewnością dzień pełen wrażeń!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI