Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 17:24

NASZE PRZEDSZKOLE OTRZYMAŁO WYRÓŻNIENIE

Grupa "Wiewiórki" pod kierunkiem nauczycielki - p. Katarzyny Czyż, uczestniczyła w projekcie edukacyjnym "W królestwie przyrody - las z perspektywy przedszkolaka", którego organizatorem był Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu - Elbląskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

W ramach projektu dzieci uczestniczyły w różnych działaniach, których głównym tematem był las - prowadziły jesienne obserwacje w przyrodzie, uczestniczyły w wycieczce do lasu, tworzyły leśny kącik. Elementem projektu był konkurs plastyczny pod tytułem "Leśny dywan". Dzieci wspólnie wykonały pracę plastyczną, która wykonana była z surowców i materiałów naturalnego pochodzenia. Nasz praca plastyczna znalazła się wśród nagrodzonych. 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI