Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 17:19

WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA, ACH TO TY...

Dzisiaj cała przedszkolna społeczność pożegnała zimę i serdecznie przywitała wiosnę.

Najpierw kolorowy orszak na czele z Marzanną przeszedł wokół młynarskiego Rynku śpiewając i gwiżdżąc, witając w ten sposób wiosnę. Po powrocie do przedszkola wszystkie grupy wspólnie zaśpiewały i zatańczyły do piosenki "Wiosno hej!". W ciągu dnia nie zabrakło zabaw i zadań o tematyce wiosennej, a zwieńczeniem świętowania były zdjęcia w fotobudce, Dziękujemy rodzicom za przygotowanie przepięknych, kolorowych wianków, kapeluszy i pelerynek. Mamy nadzieję, że wiosna przyniesie ze sobą nie tylko słońce, ale także zdrowie i spokój, którego potrzeba nam wszystkim!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI