Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 16:57

Zebranie sołeckie z mieszkańcami Kwietnika

OGŁOSZENIE

     W dniu 19 maja 2022 roku (czwartek) o godz. 1900 w świetlicy wiejskiej w miejscowości Kwietnik odbędzie się zebranie mieszkańców sołectwa Kwietnik.

Tematy zebrania:

  • Fundusz Sołecki na 2022 rok,
  • sprawy bieżące.

W przypadku obecności mniej niż 1/5 mieszkańców sołectwa uprawnionych do udziału w zebraniu, po upływie 30 minut od terminu zwołania pierwszego zebrania, odbędzie się zebranie w drugim terminie bez względu na liczbę obecnych na zebraniu.

                                                                         Sołtys Sołectwa Kwietnik

                                                                                    Danuta Pych


Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI