Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 16:08

III nabór kandydatów do projektu „ARO - Akademia Rozwoju Osobistego”

Chcesz mieć wpływ na swoją sytuację osoby bezrobotnej i jesteś zdolny do pracy oraz gotowy ją podjąć, lecz nie znajdujesz możliwości zatrudnienia?
Skorzystaj z propozycji Forum Animatorów Społecznych i zgłoś się do projektu „ARO - Akademia Rozwoju Osobistego”
Stowarzyszenie Forum Animatorów Społecznych ogłasza III nabór kandydatów do projektu „ARO - Akademia Rozwoju Osobistego”

Ogłoszenie o naborze dostępne jest w załączniku do niniejszej wiadomości lub po kliknięciu TUTAJ



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI