Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 15:11

JESTEM SOBIE PRZEDSZKOLACZEK...

W piątek 3 czerwca w grupie "Pszczółek" odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. "Pszczółki" obiecały: zgodnie się bawić, przychodzić do przedszkola każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom. Następnie pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka. Na pamiątkę tego wydarzenia każdy przedszkolak dostał medal i upominek.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI