Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 15:11

IDZIEMY DO ZOO, ZOO, ZOO...

W poniedziałek 6 czerwca dzieci z oddziałów "Wiewiórki" i "Liski urwiski" pojechały na wycieczkę do Gdańskiego ZOO.

Podczas spaceru po ogrodzie zoologicznym dzieci miały okazję zobaczyć zwierzęta żyjące na innych kontynentach, a także spędzić miło czas w towarzystwie koleżanek i kolegów. Do przedszkola dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo zadowolone.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI