Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 15:08

WAKACJE!!!

Już jest lato, już jest lato ! Wyjeżdżamy z mamą, tatą. W góry, w lasy lub nad morze, każdy jedzie tam, gdzie może...

 

Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzicom życzymy
wspaniałych i radosnych wakacji, dużo słońca,
udanego i bezpiecznego wypoczynku!

Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń i chwil,
interesujących podróży oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

 

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola


Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI