Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 17:58

Trzeci dzień pracy twórczej podczas pleneru

Kolejny, trzeci dzień Pleneru Plastycznego Bliżej Natury. Powstają piękne prace malarskie, które będzie można podziwiać już w piątek. Jednocześnie w ramach pleneru trwają warsztaty. Dzisiaj uczestniczki podjęły kolejne wyzwanie -malowanie na desce. Ich pracę również będzie można obejrzeć podczas wystawy poplenerowej. Młynary rozkwitają i to twórczo, a to dopiero początek drogi. Tymczasem proces twórczy trwa, atmosfera wspaniała. Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie kolejny plenerowy dzień.

Ta publikacja została stworzona ze wsparciem finansowym Unii Europejskiej, w ramach Programu Współpraca Transgraniczna Polska-Rosja 2014-2020. 

Za jej treść odpowiada wyłącznie Gmina Młynary i w żadnym wypadku nie może być traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, IZ lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI