Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 10:01

WYJAZD DO BIBLIOTEKI W ELBLĄGU

6 października dzieci z grupy "Pszczółki" wybrały się na wycieczkę do Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej im. Karola Wojtyły w Elblągu.

Celem wycieczki był udział przedszkolaków w organizowanych przez bibliotekę zajęciach dydaktycznych dla najmłodszych. Dzieci poznały "Legendę o złotej kaczce " w teatrzyku kamishibai oraz samodzielnie konstruowały kaczki z origami kółkowego. Nie zabrakło również zabaw ruchowych. Naszym Pszczółkom bardzo podobała się wycieczka i zadowolone wróciły do przedszkola.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI