Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 10:01

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ

Dzisiaj dzieci z grupy "Wiewiórki" pojechały do Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej im. Karola Wojtyły w Elblągu.

Wzięły tam udział w zajęciach pt. "Moje emocje są ok", które były realizowane na podstawie książki "Kolorowy potwór" Anny Llenas.  Podczas wykonywania różnych zadań przedszkolaki rozpoznawały emocje, nazywały je i łączyły z kolorami. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały. Z biblioteki wróciły ze świadomością, że wszystkie emocje są ważne i trzeba o nich rozmawiać. 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI