Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 09:02

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji tego jakże ważnego święta państwowego nasze przedszkole przyłączyło się do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu".

O godzinie 11:11 zebraliśmy się wszyscy w łączonej sali na piętrze, aby wspólnie odśpiewać wszystkie zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego". Po hymnie mieliśmy przyjemność obejrzeć występ dzieci z "Pszczółek", które pod okiem pani Ani Stando przygotowały krótką akademię z okazji Święta Niepodległości. Pamiętajmy, że święto to obchodzimy dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, po 123 latach zaborów. Jutrzejszy dzień to świetna okazja, aby porozmawiać z dziećmi o historii, niepodległości i patriotyzmie.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI