Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 09:00

PRZEDSTAWIENIE "TRZY ŚWINKI"

W czwartek 17 listopada odwiedził nas Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja "Magik" z Białegostoku.

Artyści przedstawili znaną, choć odkrywaną wciąż na nowo, przypowieść o trzech świnkach, która niesie ze sobą prawdy niezmiennie poruszające dziecięcą wyobraźnię. Ta bajka to dobry sposób na zaszczepienie dzieciom wartości takich, jak: wysiłek, odwaga, solidarność itp. 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI