Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 08:03

MIKOŁAJKI

Tradycji stało się zadość i dziś, jak co roku, nasze Przedszkole odwiedził Św. Mikołaj - tym razem jednak w towarzystwie przepięknej Śnieżynki.

Dzieci szykowały się na tę wizytę od dłuższego czasu: uczyły się wierszyków i piosenek, przystroiły choinki w swoich salach, a dziś przyszły do przedszkola ubrane na czerwono, co sprawiło, że wszyscy poczuliśmy już atmosferę świąt!

Święty Mikołaj był pod wrażeniem tego, jak nasze przedszkolaki są grzeczne, zdolne oraz odważne, i co najważniejsze - obiecał, że w przyszłym roku również nas odwiedzi! 

Dziękuję państwu Ani i Wiesławowi Skrzypek za umożliwienie dzieciom spotkania ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI