Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 07:17

"MIGOWY DLA DZIECI"

Dzieci z grupy „Misie” zakończyły realizację II modułu Interdyscyplinarnego Projektu Edukacyjnego - "Migowy dla dzieci".

Projekt organizowany jest przez @MiguMig - zabawy z językiem migowym. Ekspertem tego modułu była p.  Agnieszka Kaproń - terapia dzieci z wadą słuchu. „Misie” poprzez  zabawy i ćwiczenia nauczyły się nowych znaków w języku migowym (związanych ze świętami Bożego Narodzenia) oraz utrwaliły poznane dotychczas znaki migowe. Zadania, w których uczestniczyły, miały na celu m.in. rozwijanie uwagi słuchowej, poprawę koncentracji oraz jakości funkcji językowej i oddechowej, a także rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Każdy zrealizowany moduł to nasz mały krok ku budowaniu świadomości oraz kompetencji związanych z polskim językiem migowym wśród dzieci słyszących.
 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI