Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 07:18

BABECZKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Pod takim hasłem odbył się w naszym przedszkolu w miniony piątek kiermasz słodkości.

Dochód ze sprzedaży przepysznych babeczek przygotowanych przez pracowników przedszkola zostanie w całości przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zebrane pieniądze przeznacza na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w nasze przedsięwzięcie - zarówno tym, którzy piekli babeczki, jak i  tym, którzy je kupowali! 


Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI