Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 03:38

WYCIECZKA DO FROMBORKA

Dzisiaj grupa "Wiewiórek" pojechała do Fromborka do Planetarium na seans „Niedostępna gwiazdka”.

Po seansie dzieci pojechały do Parku Astronomicznego w miejscowości Ronin, gdzie wzięły udział w zajęciach warsztatowych pt: "Pętelkowe zabawy”. Dzieci zgłębiały temat gwiazdozbiorów nieba północnego i południowego w różnych porach roku. 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI