Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 03:39

Sąsiedzkie grillowanie!

Majówkę czas zacząć! Najlepiej w dobrym towarzystwie, przy grillu i muzyce. Serdecznie zapraszamy na sąsiedzkiego grilla w Amfiteatrze!

Zapewniamy: -

- miejscówkę, ale możesz wziąć koc, leżak itp.

- grilla, ale możesz wziąć swojego

- kiełbaski do wyczerpania zapasów, ale możesz wziąć swój prowiant

- muzykę

- możliwość zakupu pysznej grochówki ugotowanej przez Koło Gospodyń.

Nie siedź w domu! Zapraszamy 2 maja 2023, godz. 17.00, Amfiteatr.


Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI