Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 02:42

WYCIECZKA DO "DINOPARKU"

W piątek 26 maja grupa "Wiewiórki" pojechała na wycieczkę do Malborka.

Swoją przygodę w "Dinoparku" dzieci rozpoczęły w parku linowym, gdzie wykazały się dużą sprawnością. Następnie "Wiewiórki" pływały na pontonach, pokonywały laserowy tor przeszkód niczym tajni agenci i oglądały seans w kinie 5D. Po tych atrakcjach przedszkolaki odpoczęły chwilę na placu zabaw, by potem już trochę spokojniej przejść ścieżką edukacyjną i zwiedzić Park Smoków. Niestety wszystko co fajne szybko się kończy - zmęczone, ale zadowolone dzieci, wróciły do przedszkola.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI