Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 23:14

GMINNE DOŻYNKI

W minioną sobotę dzieci z naszego przedszkola wystąpiły podczas Gminnych Dożynek, które miały miejsce w młynarskim amfiteatrze.

Ochotnicy z grupy "Misiów", "Pszczółek" i "Motylków" wykonali dwa utwory utrzymane w ludowym klimacie, a mianowicie: "Czerwone jabłuszko" i "Miała baba koguta". Podobnie jak w ubiegłym roku przedszkolaki spisały się na medal, a ich występ został nagrodzony gromkimi brawami. Rosną nam gwiazdy! 

Dziękuję  Paniom: A. Frąckiewicz, A. Stando, A. Szatkowskiej i E. Wardzyńskiej za przygotowanie dzieci do występu, a niezastąpionym Rodzicom za dowiezienie swoich pociech na miejsce i zapewnienie odpowiedniego stroju.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI