Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 18:57

"PIĄTECZKĘ DAJECIE - BABECZKĘ BIERZECIE"

Pod takim hasłem odbył się w naszym przedszkolu w piątek 19 stycznia kiermasz słodkości, z którego dochód w całości został przeznaczony na WOŚP.

Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w nasze przedsięwzięcie - przede wszystkim Pracownikom przedszkola, którzy z wielkim zaangażowaniem zajęli się wypiekiem babeczek, jak i  tym, którzy je kupowali! 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI