Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 18:57

PROJEKT "ZDROWE DZIECI"

Dziś otrzymałyśmy dyplom potwierdzający osiągnięcia w ramach projektu „Zdrowe Dzieci”, realizowanego na zlecenie Ministerstwa Zdrowia.

Dyplomy te zostały przyznane zarówno dla przedszkola, jak i dla naszych pracowników:

  • p. Katarzyny Czyż, 
  • p. Karoliny Darmofał-Niskiej, 
  • p. Anety Dietrych, 
  • p. Agaty Frąckiewicz, 
  • p. Magdaleny Kwarty, 
  • p. Aliny Mikołajczyk, 
  • p. Doroty Snochowskiej, 
  • p. Anny Stando, 
  • p. Arletty Szatkowskiej, 
  • p. Roksany Żeleźniak.

 

Pani Agata Szymczykiewicz - koordynator projektu, podziękowała nam w mailu za pracę, pasję i oddanie. Cieszymy się, że mogłyśmy wziąć udział w tym przedsięwzięciu i wierzymy, że będzie to miało pozytywny wpływ na podejmowane przez przedszkole działania prozdrowotne.

 


Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI