Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 16:41

DZIEŃ ZIEMI

To największe ekologiczne święto, które obchodzone jest 22 kwietnia.

Z tej okazji "Misie" podczas zajęć utrwaliły sobie, jak można dbać o naszą planetę i wykonały "dwa oblicza Ziemi", przy czym zdecydowanie opowiedziały się za tym, że wolą mieszkać na zadbanej Ziemi.

"Pszczółki" zaczęły dzień od obejrzenia bajki edukacyjnej, z której dowiedziały się, jak możemy pomóc naszej planecie, a zdobyte informacje wykorzystały przy wykonywaniu zadań. Dodatkowo dzieci stworzyły własną Ziemię - przygotowały z pomocą pani Roksany ciecz nienewtonowską, która wyglądała naprawdę imponująco.

"Motylki" również miały okazję przypomnieć sobie tego dnia, jak można dbać o środowisko i dlaczego jest to takie ważne, a "Tygryski" zasadziły przy przedszkolu swoje drzewko. 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI