Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 14:41

WSI SPOKOJNA, WSI WESOŁA...

Na wiejskim podwórku słychać duży hałas, odzywają się zwierzęta i to wszystkie naraz....

W piątek 7 czerwca dzieci z grupy "Tygryski" odwiedziły gospodarstwo państwa Semkiw w Nowym Monasterzysku. Dzieci nakarmiły kury, króliczki, pobawiły się z psem, odwiedziły konika. Pobawiły się na podwórku. Pani Kasia przygotowała wspaniały poczęstunek, a pan Bartosz upiekł smaczne kiełbaski. Było bardzo miło i sympatycznie. Dzieci były zachwycone spotkaniem.

Bardzo dziękujemy państwu Semkiw za zaproszenie!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI