Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 14:41

IDZIEMY DO ZOO, ZOO, ZOO...

Na koniec tygodnia, w piątek 14 czerwca, grupa "Motylki" udała się na wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku.

Wycieczka była znakomitym podsumowaniem omawianego tematu kompleksowego, a mianowicie "Zwierzęta egzotyczne". Przedszkolaki miały okazję zobaczyć na własne oczy zarówno te zwierzęta, o których rozmawiały w minionym tygodniu, jak i takie, o których istnieniu nie wiedziały, jak np. bongo górskie, gereza abisyńska czy pędzlogon zwinny.

"Motylki" wracały do domu zmęczone, ale szczęśliwe, że chociaż przez chwilę mogły poobcować z niespotykanymi na co dzień gatunkami zwierząt. 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI