Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 11:00

DZIEŃ CHŁOPAKA

Wczoraj, zgodnie z tradycją, obchodziliśmy w przedszkolu święto naszych małych dżentelmenów.

Z tej okazji nauczycielki przygotowały dla swoich podopiecznych wiele atrakcji: były zabawy z chustą animacyjną i balonami, zawody sportowe, lepienie z ciastoliny oraz malowanie wytworów z masy solnej.

Nie mogło oczywiście zabraknąć upominków i słodkiego poczęstunku, ale tym zajęli się rodzice, za co bardzo im dziękujemy! 

Wszystkim chłopcom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, jak najwięcej uśmiechu na twarzy oraz spełnienia marzeń!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI