Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 11:01

"DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY"

Nasze Przedszkole przyłączyło się do Ogólnopolskiej Kampanii "Dzieciństwo bez Przemocy", która jest wyrazem sprzeciwu wobec krzywdzenia dzieci w Polsce i promuje rozwiązania sprzyjające dobremu dzieciństwu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty webinarów, skierowanych nie tylko do nauczycieli i edukatorów, ale także do rodziców, które koncentrują się na profilaktyce przemocy, rozpoznawaniu jej oznak oraz udzielaniu wsparcia emocjonalnego dzieciom w trudnych sytuacjach:

https://dziecinstwobezprzemocy.pl/lekcje-i-webinary/

 

 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI