Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 11:02

ZABAWY W PARKU PIEKARCZYKA

"Jesteśmy po to żeby uszczęśliwiać dzieci" - takie motto przyświeca działalności sali zabaw "Park Piekarczyka" w Elblągu.

Dzieci z grupy "Tygryski" odwiedziły wspomnianą salę w czwartek 24 października, aby aktywnie i twórczo spędzić tam czas. Dzięki specjalnie zaprojektowanej przestrzeni mogły nie tylko sprawdzić swoją kondycję, spryt i zwinność ale także wykazać się pomysłowością i sprawnością manualną w czasie plastycznych warsztatów jesiennych. Pobyt w "Piekarczyku" sprawił "Tygryskom" wielką frajdę, dlatego na pewno jeszcze tam wrócą! 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI