Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 08:43

MIKOŁAJKI

Mikołaju nasz, dużo paczek masz! Jak Cię ładnie poprosimy, to nam jedną dasz!

Oczywiście nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że Św. Mikołaj nas odwiedzi i obdaruje naszych przedszkolaków wyjątkowymi upominkami! Wizyta ta sprawiła dzieciom wiele radości i była też dobrym momentem na przypomnienie, że to już ostatni dzwonek, aby napisać list do Św. Mikołaja w sprawie prezentów na Boże Narodzenie, bo Święta już  tuż, tuż. 

Dziękujemy państwu Annie i Wiesławowi Skrzypek za umożliwienie dzieciom spotkania ze Świętym Mikołajem i Panią Mikołąjową! 

 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI