Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 06:39

"NA KIERMASZ SŁODKOŚCI ZAPRASZAMY, GDYŻ FUNDUSZE NA WOŚP ZBIERAMY"

Takim hasłem zachęcaliśmy naszych rodziców do wsparcia nas w zbiórce pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku grała dla onkologii i hematologii dziecięcej.

Dziękuję wszystkim Pracownikom przedszkola, którzy nie tylko z wielkim zapałem zajęli się wypiekiem babeczek oraz przygotowaniem różnego rodzaju wymyślnych deserków, ale także sami je kupowali

Podziękowania kieruję również w stronę Rodziców, którzy tłumnie przybyli na nasz kiermasz, a tym samym hojnie wsparli puszkę WOŚP 

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się nam pobić zeszłoroczną zbiórkę - w tym roku zebraliśmy kwotę ok. 2500,00zł!!! Nie pierwszy raz potwierdza się więc reguła, ŻE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI