Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 05:33

Ruszyła II edycja Plebiscytu „Samorząd Przyjazny KGW”! Zgłoś swojego kandydata już dziś!

Dobre praktyki samorządowe zasługują na wyróżnienie! Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji Polski Związek Kół Gospodyń Wiejskich ponownie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Plebiscycie „Samorząd Przyjazny KGW”, który docenia jednostki samorządu terytorialnego oraz samorządowców aktywnie wspierających działalność Kół Gospodyń Wiejskich.
Masz kandydata, który zasługuje na wyróżnienie?
Nie zwlekaj! Wejdź na www.plebiscyt.kolagospodynwiejskich.org i zgłoś swojego faworyta poprzez formularz zgłoszeniowy!

 


Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI