Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 02:46

WARSZTATY WIELKANOCNE W "KOTKACH"

Również w środę, ale w południe, odbyły się warsztaty wielkanocne dla dzieci i rodziców w grupie "Kotki".

Każde dziecko wraz z mamą, tatą lub inną bliską osobą wykonywało kartki wielkanocne. Tego dnia w sali "Kotków" było niezwykle gwarno, kolorowo i twórczo. Stworzone pocztówki były po prostu przepiękne! Na buziach dzieci gościła radość, a i rodzice mieli wiele frajdy podczas wykonywania prac.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów za tak miło i kreatywnie spędzony czas!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI