Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 02:28

"ZAJĄCZKI" W MUZEUM ARCHEOLOGICZNO-HISTORYCZNYM W ELBLĄGU

W środę 9 kwietnia grupa "Zajączki" wybrała się do elbląskiego Muzeum na zajęcia Wielkanocne.

Przedszkolaki obejrzały wystawę pisanek, poprzez zabawę poznały obyczaje i symbole związane ze świętami wielkanocnymi, a na koniec wykonały koszyczek z zajączkiem na pisanki. Do przedszkola dzieci wróciły pełne pozytywnych wrażeń!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI