Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 20:36

REWIA NA LODZIE

Dziś dzieci z grup "Pszczółki " i "Jeżyki" udały się na wycieczkę do Olsztyna.

Tam na hali Urania przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakularne widowisko, łączące w sobie elementy teatru, tańca oraz łyżwiarstwa figurowego, czyli "Niezwykłe przygody Sindbada żeglarza", oparte na motywach powieści Stanisława Leśmiana. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe bajkowe kostiumy, a występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna. To wszystko zapierało dech w piersiach. Wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI