Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 14:03

KOLEJNE ZAJĘCIA NA ORLIKU

"W zdrowym ciele zdrowy duch" .

Tak ten tydzień rozpoczęły "Zajączki", które z trenerem - panem Maciejem Rudzińskim, ćwiczyły na Orliku. Było to połączenie ruchu ze świetną zabawą, gdyż aktywność fizyczna poprawia samopoczucie, a także zwiększa poziom energii i koncentracji.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI