Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 15:02

DZIEŃ DRZEWA I DZIEŃ DZIEWCZYNEK

Piątek 10 października był dniem pełnym wrażeń także w grupie "Sówki". Dzieci świętowały tego dnia "Dzień drzewa" oraz "Dzień Dziewczynek"

Dzień rozpoczęły od krótkich zajęć edukacyjnych, podczas których poznały budowę drzewa oraz jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Dowiedziały się również, jak wielkie znaczenie mają drzewa dla czystości powietrza, a tym samym dla zdrowia człowieka. Wykonały piękne prace plastyczne, które zawisły na przedszkolnym holu.

Po nauce przyszedł czas na wspólne świętowanie Dnia Dziewczynek - były upominki, zdjęcia w fotobudce, zabawy przy muzyce oraz słodki poczęstunek.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI