Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 12:25

KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

W piątek 17 października został rozstrzygnięty nasz przedszkolny konkurs pod hasłem "Bukiet pani Jesieni".

Konkurs był adresowany do naszych przedszkolaków i ich rodziców, a na celu miał m.in. rozwijanie kreatywności i zachęcanie do obserwacji przyrody podczas rodzinnych spacerów.

Do konkursu zgłoszono 32 prace, a komisja konkursowa biorąc pod uwagę następujące kryteria:

  • zgodność pracy z tematem (tzn. bukiet, a nie kompozycja czy stroik),

  • kreatywność i oryginalność kompozycji,

  • estetykę wykonania, 

  • a także gamę kolorystyczną,

wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce - Anastazja Klimczak z grupy "Zajączki",

II miejsce - Amelia Semkiw z grupy "Tygryski" i Liwia Szarag z grupy "Kotki", 

III miejsce - Amelia Kozłowska z grupy "Tygryski" i  Jakub Skrzypek z grupy "Zajączki",

wyróżnienie - Mia Szczepanik z grupy "Sówki". 

Gratulujemy wszystkim dzieciom i im bliskim, którzy przystąpili do naszego konkursu!

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w następnym tygodniu.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI