Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 12:23

WYCIECZKA DO LASU

W czwartek 23 października "Zajączki" pojechały do Zaporowa na spotkanie z leśnikiem.

Pan Antoni Czyż oprowadził dzieci po Szkółce Leśnej "Kurowo", zapoznał z różnymi gatunkami drzew i przedstawił szczegóły hodowli sadzonek. Po wizycie w szkółce odbył się wspólny spacer. "Zajączki" słuchały ciekawostek na temat drzew, zwierząt i lasu.  Z wycieczki dzieci wróciły zmęczone, ale zadowolone.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI