Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 05:13

"PACZUSZKA DLA MALUSZKA"

"Pomoc to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się nią dzielisz”, Albert Schweitzer.

"Paczuszka dla maluszka" to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. 

Jej adresatami są podobnie, jak w ubiegłych latach, zaprzyjaźnione instytucje takie, jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja.

Nasze przedszkole wzięło po raz drugi udział w tej akcji, która trwała od 5 grudnia do 16 stycznia. Zebraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy i przekazaliśmy je dla  Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Jadwigi w Elblągu. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tak szlachetnej akcji, a szczególnie Wam - Drodzy Rodzice!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI