Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:26

POKAZ MODY EKOLOGICZNEJ

W środę 18 marca, z okazji Światowego Dnia Recyklingu, odbył się w naszym przedszkolu pokaz "Eko-mody".

Pokaz ten miał formę konkursu. Spośród 25 zgłoszonych projektów jury po burzliwych obradach, biorąc pod uwagę m.in. pomysłowość i oryginalność, estetykę wykonania stroju i jego trwałość, wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce: Zuzanna Wieliczko, grupa "Zajączki",

II miejsce: Jagoda Sękowska, grupa "Zajączki" i Zuzanna Szatkowska, grupa "Kotki",

III miejsce: Zosia Dańczyszyn, grupa "Tygryski".

Nagrodę specjalną za sposób zaprezentowania stroju otrzymali:

Dagmara Cyrankiewicz, grupa "Kotki",

Kuba Grabkowski, grupa "Jeżyki", 

Julia Szczepaniak, grupa "Tygryski".

 

Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim dzieciom, które przystąpiły do konkursu.

W zakupie nagród, dzięki zaangażowaniu p. Pauliny Bednarczyk, wsparła nas Firma KOMA Olsztyn Sp. z o.o. Dziękujemy bardzo!

 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI