Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 7 czerwca 2026 16:05

WYCIECZKA "SÓWEK"

11 maja dzieci z grupy „Sówki” wybrały się na wycieczkę do Warszewa do państwa Stockich.

Na miejscu czekało na nie wiele ciekawych atrakcji i niespodzianek. Na początku dzieci miały do wykonania specjalne zadania: pokonując tor przeszkód i wykonując zadania zdobywały kolejne cyfry, które na końcu pozwoliły otworzyć skrzynię skarbów. Było to dla wszystkich ogromne przeżycie i świetna zabawa. Przedszkolaki miały również okazję malować farbami, skakać na trampolinie oraz bawić się w piasku. Nie zabrakło także wspólnego ogniska, przy którym dzieci miło spędziły czas. Na zakończenie na wszystkich czekała słodka niespodzianka – pyszne lody. To był dzień pełen radości, ruchu i niezapomnianych wrażeń. Dzieci wróciły do przedszkola zmęczone, ale bardzo szczęśliwe!

Dziękujemy Pani Magdalenie Stockiej za zaproszenie, organizację tego przedsięwzięcia i zapewnienie dzieciom wspaniałej rozrywki!



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI