Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 7 czerwca 2026 16:36

ZWIEDZAMY CIEKAWE MIEJSCA

W środę 13 maja dzieci z grup "Tygryski i "Zajączki" uczestniczyły w wycieczce do Akwarium Gdyńskiego.

Podczas pobytu dzieci miały okazję podziwiać bogate zasoby Akwarium oraz poznać wiele gatunków ryb i innych zwierząt wodnych z różnych stron świata. W trakcie wycieczki przedszkolaki wzięły również udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych, podczas których poznały fascynujący świat zwierząt amazońskiej dżungli. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści i aktywnie uczestniczyły w przygotowanych aktywnościach.

Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń. Dzieci wróciły do domów zadowolone, pełne emocji i niezapomnianych wspomnień.



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI