Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 15:13

Kolejne Złote Gody w Gminie Młynary 💐💍

Burmistrz Miasta i Gminy Młynary wraz z Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Magdaleną Grocholą, odwiedzili Państwa Teresę i Antoniego Wandrowskich z okazji pięknego jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Była to wyjątkowa okazja do złożenia Jubilatom serdecznych gratulacji oraz podziękowań za lata wspólnego życia opartego na miłości, wzajemnym szacunku i oddaniu oraz odznaczenia medalem Prezydenta RP.

🎉 Z okazji Złotych Godów składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, wielu radosnych chwil w gronie najbliższych oraz kolejnych lat przeżytych w szczęściu i zgodzie. Niech każdy dzień przynosi Państwu powody do uśmiechu i satysfakcji z pięknie przeżytych wspólnych lat. Wszystkiego najlepszego! 🌹✨


Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI