Burmistrz Miasta i Gminy Młynary wraz z Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Magdaleną Grocholą, odwiedzili Państwa Teresę i Antoniego Wandrowskich z okazji pięknego jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Była to wyjątkowa okazja do złożenia Jubilatom serdecznych gratulacji oraz podziękowań za lata wspólnego życia opartego na miłości, wzajemnym szacunku i oddaniu oraz odznaczenia medalem Prezydenta RP.
Z okazji Złotych Godów składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, wielu radosnych chwil w gronie najbliższych oraz kolejnych lat przeżytych w szczęściu i zgodzie. Niech każdy dzień przynosi Państwu powody do uśmiechu i satysfakcji z pięknie przeżytych wspólnych lat. Wszystkiego najlepszego! ![]()
![]()