Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 13:51

"BEZPIECZNE WAKACJE Z PSIM PATROLEM"

W czwartek 18 czerwca przyjechał do nas Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja MAGIK.

Tematem przewodnim przedstawienia, na którym zgromadziły się wszystkie grupy przedszkolne, było bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku. Przedszkolaki usłyszały m.in. o tym, że należy się kąpać tylko w miejscach do tego wyznaczonych, przed wyjściem na słońce należy pamiętać o użyciu kremu do opalania i założeniu czapki z daszkiem lub kapelusza, a w lesie nie należy zrywać owoców, których nie znamy, a tym bardziej absolutnie nie można ich jeść! 

Drodzy Rodzice, więcej o zasad bezpiecznych wakacji możecie przeczytać w zakładce "Dla rodziców" i koniecznie rozmawiajcie o nich z Waszymi pociechami! 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI