Podczas spaceru po leśnych ścieżkach towarzyszył nam pan Antoni Czyż z Nadleśnictwa Zaporowo, który w niezwykle interesujący sposób opowiadał nam o faunie i florze lasu. Mieliśmy okazję wsłuchać się w odgłosy natury – usłyszeliśmy dzięcioła i kosa, a także zobaczyliśmy wiewiórkę skaczącą między drzewami. Była to doskonała lekcja przyrody i możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą. Na zakończenie naszej wyprawy odbyło się wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, które sprawiło dzieciom wiele radości.
Serdecznie dziękujemy panu Antoniemu Czyżowi za poświęcony czas, ciekawe zajęcia i przybliżenie dzieciom tajemnic leśnego świata!
