Rok szkolny to nie tylko nauka, zabawa i radość, ale także i smutek, gdy musimy się rozstać z przedszkolakami, które od września rozpoczną naukę w szkole podstawowej. W środę 24 czerwca uroczystość zakończenia przedszkola miała miejsce w "Zajączkach", a dzień później w "Jeżykach" i "Tygryskach".
Chociaż żal ściska serce, a w oku kręci się łaz, to wiemy, że taka jest kolej rzeczy: dzieci dojrzewają, rosną i osiągają gotowość do podjęcia nauki w szkole, a my nie możemy zrobić nic innego, jak tylko otworzyć im drogę do dalszej przygody z edukacją!
Drodzy Absolwenci,
dzieciństwo to czas beztroski, odkryć i pierwszych sukcesów
– zakończenie przedszkola jest pięknym zwieńczeniem tego okresu.
Życzymy Wam, abyście nigdy nie bali się nowych wyzwań
i z uśmiechem witali każdy kolejny dzień w szkole.
Niech Wasza ciekawość świata prowadzi Was do wspaniałych odkryć i niezapomnianych przygód!
