Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 14:38

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

"Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego..."

Rok szkolny to nie tylko nauka, zabawa i radość, ale także i smutek, gdy musimy się rozstać z przedszkolakami, które od września rozpoczną naukę w szkole podstawowej. W środę 24 czerwca uroczystość zakończenia przedszkola miała miejsce w "Zajączkach", a dzień później w "Jeżykach" i "Tygryskach".

Chociaż żal ściska serce, a w oku kręci się łaz, to wiemy, że taka jest kolej rzeczy: dzieci dojrzewają, rosną i osiągają gotowość do podjęcia nauki w szkole, a my nie możemy zrobić nic innego, jak tylko otworzyć im drogę do dalszej przygody z edukacją! 

 

Drodzy Absolwenci, 

dzieciństwo to czas beztroski, odkryć i pierwszych sukcesów 

– zakończenie przedszkola jest pięknym zwieńczeniem tego okresu. 

Życzymy Wam, abyście nigdy nie bali się nowych wyzwań 

i z uśmiechem witali każdy kolejny dzień w szkole. 

Niech Wasza ciekawość świata prowadzi Was do wspaniałych odkryć i niezapomnianych przygód!

 



Podziel się
Oceń

ODNOŚNIKI